
Wholesale Jewelry Simple Style Flower Copper O Word Chain Pendant Necklace With Electroplating
Wholesale Jewelry Simple Style Flower Copper O Word Chain Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images






Wholesale Jewelry Simple Style Flower Copper O Word Chain Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 6g |























