
Wholesale Jewelry Simple Style 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Paper Clip Chain Necklace And Hand Jewelry With Electroplating
Wholesale Jewelry Simple Style 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Paper Clip Chain Necklace And Hand Jewelry With Electroplating
| Chain Style | Paper Clip |
|---|---|
| Gender | Paper Clip Chain,Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images





Wholesale Jewelry Simple Style 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Paper Clip Chain Necklace And Hand Jewelry With Electroplating
| Chain Style | Paper Clip |
|---|---|
| Gender | Paper Clip Chain,Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip |
|---|---|
| Gender | Paper Clip Chain,Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |























