
Wholesale Jewelry Stainless Steel Alloy Number Pendant Necklace With Electroplating Letters Numbers Text Pattern Unisex Sweet And Cool Style
Wholesale Jewelry Stainless Steel Alloy Number Pendant Necklace With Electroplating Letters Numbers Text Pattern Unisex Sweet And Cool Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images






















Wholesale Jewelry Stainless Steel Alloy Number Pendant Necklace With Electroplating Letters Numbers Text Pattern Unisex Sweet And Cool Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















