
Wholesale Jewelry 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Letter Pattern Snake Bone Chain Necklace For Women With Diamond And Electroplating
Wholesale Jewelry 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Letter Pattern Snake Bone Chain Necklace For Women With Diamond And Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Product Process | Diamond |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images






























Wholesale Jewelry 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Letter Pattern Snake Bone Chain Necklace For Women With Diamond And Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Product Process | Diamond |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Product Process | Diamond |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























