
Wholesale Jewelry Stainless Steel Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull Flat Square Perforated Beads Electroplated Diy Handmade Materials
Wholesale Jewelry Stainless Steel Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull Flat Square Perforated Beads Electroplated Diy Handmade Materials
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pattern | Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull |
| Product Shape | Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull |
| Product Size | See Product Details Picture |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






















Wholesale Jewelry Stainless Steel Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull Flat Square Perforated Beads Electroplated Diy Handmade Materials
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pattern | Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull |
| Product Shape | Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull |
| Product Size | See Product Details Picture |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pattern | Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull |
| Product Shape | Butterfly Bee Love Kitten Fish Skull |
| Product Size | See Product Details Picture |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















