
Wholesale Jewelry Stainless Steel Cartoon Animal Heartshaped Necklace Earrings Threepiece Set Electroplated Minimalist Style
Wholesale Jewelry Stainless Steel Cartoon Animal Heartshaped Necklace Earrings Threepiece Set Electroplated Minimalist Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bear,Piglet,Small Animal |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Minimalist,Animals |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.27
-65%$1.27
$0.44More Images





















Wholesale Jewelry Stainless Steel Cartoon Animal Heartshaped Necklace Earrings Threepiece Set Electroplated Minimalist Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bear,Piglet,Small Animal |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Minimalist,Animals |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bear,Piglet,Small Animal |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Minimalist,Animals |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























