
Wholesale Jewelry Stainless Steel Cross Rectangular Ultrafine Chain Diy Bracelet Necklace Material Accessories With Electroplating
Wholesale Jewelry Stainless Steel Cross Rectangular Ultrafine Chain Diy Bracelet Necklace Material Accessories With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images






Wholesale Jewelry Stainless Steel Cross Rectangular Ultrafine Chain Diy Bracelet Necklace Material Accessories With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















