
Wholesale Jewelry Stainless Steel Cuban Chain Constellation Geometric Electroplated Necklace Bracelet
Wholesale Jewelry Stainless Steel Cuban Chain Constellation Geometric Electroplated Necklace Bracelet
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.85
-65%$3.85
$1.35More Images










Wholesale Jewelry Stainless Steel Cuban Chain Constellation Geometric Electroplated Necklace Bracelet
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















