
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Opal Necklace Women's Hip Hop Retro Classic Ochain Electroplating
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Opal Necklace Women's Hip Hop Retro Classic Ochain Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images








Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Opal Necklace Women's Hip Hop Retro Classic Ochain Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |





















