
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Puzzle Pendant Necklace For Couple With Electroplating Ochain
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Puzzle Pendant Necklace For Couple With Electroplating Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images









Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Puzzle Pendant Necklace For Couple With Electroplating Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |





















