
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Spherical Magnet Buckle For Necklace Bracelet Eardrop
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Spherical Magnet Buckle For Necklace Bracelet Eardrop
| Dimensions | 8Mm |
|---|---|
| Jewelry Buckle | Round Magnet Buckle Connection Buckle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Magnet Buckle Round |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $0.55
-65%$0.55
$0.19More Images






Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Spherical Magnet Buckle For Necklace Bracelet Eardrop
| Dimensions | 8Mm |
|---|---|
| Jewelry Buckle | Round Magnet Buckle Connection Buckle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Magnet Buckle Round |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dimensions | 8Mm |
|---|---|
| Jewelry Buckle | Round Magnet Buckle Connection Buckle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Magnet Buckle Round |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























