
Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Style Mirror Polished Unisex Bracelet
| Occasion | Fashionable Commute · Employee BenefitsA |
|---|---|
| Style | Fashion OI . Geometry |
| Design | Mirror Polishing |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric Type |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Original: $3.53
-65%$3.53
$1.24More Images







Wholesale Jewelry Stainless Steel Geometric Style Mirror Polished Unisex Bracelet
| Occasion | Fashionable Commute · Employee BenefitsA |
|---|---|
| Style | Fashion OI . Geometry |
| Design | Mirror Polishing |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric Type |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Occasion | Fashionable Commute · Employee BenefitsA |
|---|---|
| Style | Fashion OI . Geometry |
| Design | Mirror Polishing |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric Type |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |





















