
Wholesale Jewelry Stainless Steel Gold Plated Geometric Stitching Fashion Joker Ring Hollow Design
Wholesale Jewelry Stainless Steel Gold Plated Geometric Stitching Fashion Joker Ring Hollow Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Wholesale Jewelry Stainless Steel Gold Plated Geometric Stitching Fashion Joker Ring Hollow Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















