
Wholesale Jewelry 316L Stainless Steel Letter Necklace Gold Plated With Diamond Egg S Chain For Women
Wholesale Jewelry 316L Stainless Steel Letter Necklace Gold Plated With Diamond Egg S Chain For Women
| Chain Style | Egg S Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Product Process | Diamond |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images






























Wholesale Jewelry 316L Stainless Steel Letter Necklace Gold Plated With Diamond Egg S Chain For Women
| Chain Style | Egg S Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Product Process | Diamond |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Egg S Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Product Process | Diamond |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























