
Wholesale Jewelry Stainless Steel Letter Round Perforated Beaded Accessories For Necklace And Bracelet With Electroplating
Wholesale Jewelry Stainless Steel Letter Round Perforated Beaded Accessories For Necklace And Bracelet With Electroplating
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pattern | Letters |
| Product Shape | Round |
| Product Size | 7*7Mm |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images






Wholesale Jewelry Stainless Steel Letter Round Perforated Beaded Accessories For Necklace And Bracelet With Electroplating
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pattern | Letters |
| Product Shape | Round |
| Product Size | 7*7Mm |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pattern | Letters |
| Product Shape | Round |
| Product Size | 7*7Mm |
| Size | 7Mm |
| Style | Fashion Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |





















