
Wholesale Jewelry Stainless Steel Love Hollow Key Pendant Vacuum Electroplated Gold
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Original Design | Jewelry Accessories Diy |
| Pattern | Key Lock |
| Size | Medium |
| Style | Sweet Cool Style,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating Electrolysis |
| Weight | 1g |
More Images





Wholesale Jewelry Stainless Steel Love Hollow Key Pendant Vacuum Electroplated Gold
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Original Design | Jewelry Accessories Diy |
| Pattern | Key Lock |
| Size | Medium |
| Style | Sweet Cool Style,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating Electrolysis |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Original Design | Jewelry Accessories Diy |
| Pattern | Key Lock |
| Size | Medium |
| Style | Sweet Cool Style,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating Electrolysis |
| Weight | 1g |























