
Wholesale Jewelry Stainless Steel Ring Geometric Beating Pattern Electroplated
| Gender | Beat Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Beat Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images





Wholesale Jewelry Stainless Steel Ring Geometric Beating Pattern Electroplated
| Gender | Beat Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Beat Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Beat Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Beat Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |





















