
Wholesale Jewelry Stainless Steel Ring Geometric Pattern Hammer Style Vacuum Electroplated
| Gender | Hammer,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Hammer |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images





Wholesale Jewelry Stainless Steel Ring Geometric Pattern Hammer Style Vacuum Electroplated
| Gender | Hammer,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Hammer |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Hammer,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Hammer |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















