
Wholesale Jewelry Stainless Steel Vintage Embossed Heartshaped Pendant With Oil Pressure Design
Wholesale Jewelry Stainless Steel Vintage Embossed Heartshaped Pendant With Oil Pressure Design
| Customization | Support |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Heart-Shaped Embossing |
| Size | 14 * 16Mm |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.05
-65%$1.05
$0.37More Images






Wholesale Jewelry Stainless Steel Vintage Embossed Heartshaped Pendant With Oil Pressure Design
| Customization | Support |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Heart-Shaped Embossing |
| Size | 14 * 16Mm |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Customization | Support |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | Heart-Shaped Embossing |
| Size | 14 * 16Mm |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























