
Wholesale Jewelry Sweet Animal Zodiac Geometric Copper Ring With Zirconia For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images




Wholesale Jewelry Sweet Animal Zodiac Geometric Copper Ring With Zirconia For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























