
Wholesale Jewelry Sweet Cool Ginkgo Leaf Tassel Three Dimensional Flower Necklace For Women Copper Snake Bone Chain
Wholesale Jewelry Sweet Cool Ginkgo Leaf Tassel Three Dimensional Flower Necklace For Women Copper Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Weight | 15g |
More Images







Wholesale Jewelry Sweet Cool Ginkgo Leaf Tassel Three Dimensional Flower Necklace For Women Copper Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Weight | 15g |























