
Wholesale Jewelry Sweet Cool Style Zinc Alloy Heart Geometric Star Electroplated Cross Chain Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Sweet Cool Style Zinc Alloy Heart Geometric Star Electroplated Cross Chain Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy,Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Wholesale Jewelry Sweet Cool Style Zinc Alloy Heart Geometric Star Electroplated Cross Chain Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy,Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy,Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |























