
Wholesale Jewelry Sweet Fruit Style Copper Inlaid With Pearls Round Bead Earrings And Necklace
Wholesale Jewelry Sweet Fruit Style Copper Inlaid With Pearls Round Bead Earrings And Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 5g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images








Wholesale Jewelry Sweet Fruit Style Copper Inlaid With Pearls Round Bead Earrings And Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 5g |























