
Wholesale Jewelry Sweet Geometric Alloy Clavicle Chain With Strawberry Pattern For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Dripping Oil |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images









Wholesale Jewelry Sweet Geometric Alloy Clavicle Chain With Strawberry Pattern For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Dripping Oil |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Dripping Oil |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























