
Wholesale Jewelry Sweet Hollow Flower Stainless Steel Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $5.66
-65%$5.66
$1.98More Images





Wholesale Jewelry Sweet Hollow Flower Stainless Steel Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |





















