
Wholesale Jewelry Sweet Style Shell Inlaid Stainless Steel Flower Shape Necklace Earrings Ring Set
Wholesale Jewelry Sweet Style Shell Inlaid Stainless Steel Flower Shape Necklace Earrings Ring Set
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Shell |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |
Original: $3.34
-65%$3.34
$1.17More Images






Wholesale Jewelry Sweet Style Shell Inlaid Stainless Steel Flower Shape Necklace Earrings Ring Set
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Shell |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Shell |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |























