
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Basketball Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Basketball Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Spherical,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images











Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Basketball Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Spherical,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Spherical,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























