
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Black Threepiece Set Rotating Decompression Ring Electroplated
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Black Threepiece Set Rotating Decompression Ring Electroplated
| Gender | Black Three-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Black Three-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images




Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Black Threepiece Set Rotating Decompression Ring Electroplated
| Gender | Black Three-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Black Three-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Black Three-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Black Three-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























