
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Cross Electroplated Cuban Chain Pendant Necklace Unisex
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Cross Electroplated Cuban Chain Pendant Necklace Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |
Original: $2.65
-65%$2.65
$0.93More Images




Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Cross Electroplated Cuban Chain Pendant Necklace Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique |
| Weight | 25g |























