
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Cuban Chain Double Layer Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 24g |
Original: $2.46
-65%$2.46
$0.86More Images




Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Cuban Chain Double Layer Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 24g |























