
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Sculpted Men's Ring
| Gender | Simple Atmosphere,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple Atmosphere |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Sculpture |
| Weight | 5g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images






Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Sculpted Men's Ring
| Gender | Simple Atmosphere,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple Atmosphere |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Sculpture |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Simple Atmosphere,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple Atmosphere |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Sculpture |
| Weight | 5g |























