
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Tiger's Eye Stone Snake Bone Chain Necklace For Women
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Tiger's Eye Stone Snake Bone Chain Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Tiger's Eye |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Tiger's Eye |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images






Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Tiger's Eye Stone Snake Bone Chain Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Tiger's Eye |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Tiger's Eye |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Tiger's Eye |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Tiger's Eye |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























