
Wholesale Jewelry Titanium Steel Gold Color Pendant Necklace With Flower Pattern For Women Polished Box Chain
Wholesale Jewelry Titanium Steel Gold Color Pendant Necklace With Flower Pattern For Women Polished Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural,Null |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 7g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images




















Wholesale Jewelry Titanium Steel Gold Color Pendant Necklace With Flower Pattern For Women Polished Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural,Null |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural,Null |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 7g |























