
Wholesale Jewelry Titanium Steel Love Double Ear Hole Piercing With Heart Bow Star Shapes Electroplated
Wholesale Jewelry Titanium Steel Love Double Ear Hole Piercing With Heart Bow Star Shapes Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images









Wholesale Jewelry Titanium Steel Love Double Ear Hole Piercing With Heart Bow Star Shapes Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 5g |























