
Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring Blackplated Frosted Geometric Rotating Decompression
Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring Blackplated Frosted Geometric Rotating Decompression
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images






Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring Blackplated Frosted Geometric Rotating Decompression
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























