
Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring Inlaid Acacia Wood With Geometric Pattern And Dripping Oil Treatment
Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring Inlaid Acacia Wood With Geometric Pattern And Dripping Oil Treatment
| Gender | Acacia Wood,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Acacia Wood |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images





Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring Inlaid Acacia Wood With Geometric Pattern And Dripping Oil Treatment
| Gender | Acacia Wood,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Acacia Wood |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Acacia Wood,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Acacia Wood |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |























