
Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring With Geometric Design And Electroplating Treatment
Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images




Wholesale Jewelry Titanium Steel Men's Ring With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























