
Wholesale Jewelry Titanium Steel Purple Geometric Pattern Ring And Bracelet For Couples
| Gender | Purple,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Purple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Jewelry Titanium Steel Purple Geometric Pattern Ring And Bracelet For Couples
| Gender | Purple,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Purple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Purple,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Purple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























