
Wholesale Jewelry Titanium Steel Ushaped Ring Dripping Oil Design Unisex
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Ring |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $0.85
-65%$0.85
$0.30More Images








Wholesale Jewelry Titanium Steel Ushaped Ring Dripping Oil Design Unisex
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Ring |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Ring |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |























