
Wholesale Jewelry Titanium Steel Viking Style Geometric Electroplating Threepiece Set Ring
| Gender | Viking,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Viking |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images




Wholesale Jewelry Titanium Steel Viking Style Geometric Electroplating Threepiece Set Ring
| Gender | Viking,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Viking |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Viking,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Viking |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























