
Wholesale Jewelry Tooth Pendant Human Organ Style Titanium Steel And Stainless Steel Geometric Electroplated Unisex Necklace
Wholesale Jewelry Tooth Pendant Human Organ Style Titanium Steel And Stainless Steel Geometric Electroplated Unisex Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 200g |
Original: $2.13
-65%$2.13
$0.75More Images







Wholesale Jewelry Tooth Pendant Human Organ Style Titanium Steel And Stainless Steel Geometric Electroplated Unisex Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 200g |





















