
Wholesale Jewelry Tungsten Steel Geometric Polygon Couple Ring With Flower Cut And Polishing
Wholesale Jewelry Tungsten Steel Geometric Polygon Couple Ring With Flower Cut And Polishing
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Tungsten Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Beautiful Circumference 12 |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Original: $5.45
-65%$5.45
$1.91More Images










Wholesale Jewelry Tungsten Steel Geometric Polygon Couple Ring With Flower Cut And Polishing
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Tungsten Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Beautiful Circumference 12 |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Tungsten Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Beautiful Circumference 12 |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |























