
Wholesale Jewelry Vintage Animals Snake Copper Zircon Micro Inlay Pendant Necklace Earrings Suit With Electroplating
Wholesale Jewelry Vintage Animals Snake Copper Zircon Micro Inlay Pendant Necklace Earrings Suit With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Snake,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pattern | Animals |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images






Wholesale Jewelry Vintage Animals Snake Copper Zircon Micro Inlay Pendant Necklace Earrings Suit With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Snake,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pattern | Animals |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Snake,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pattern | Animals |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























