
Wholesale Jewelry Vintage Style Flower Cloth Handmade Necklace For Women
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images








Wholesale Jewelry Vintage Style Flower Cloth Handmade Necklace For Women
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Cloth |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























