
Wholesale Jewelry Vintage Style Geometric Stainless Steel Fanshaped Open Ring Earrings With Electroplating
Wholesale Jewelry Vintage Style Geometric Stainless Steel Fanshaped Open Ring Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometry |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images







Wholesale Jewelry Vintage Style Geometric Stainless Steel Fanshaped Open Ring Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometry |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometry |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















