
Wholesale Jewelry Women's Clavicle Chain Copper Goldplated Zircon Letter Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Real Gold Electroplating Aaa Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 4g |
Original: $3.34
-65%$3.34
$1.17More Images






























Wholesale Jewelry Women's Clavicle Chain Copper Goldplated Zircon Letter Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Real Gold Electroplating Aaa Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Real Gold Electroplating Aaa Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 4g |























