
Wholesale Jewelry Women's Titanium Steel Water Wave Open Ring Geometric Electroplated
| Gender | Water Wave Opening Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Water Wave Opening Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images







Wholesale Jewelry Women's Titanium Steel Water Wave Open Ring Geometric Electroplated
| Gender | Water Wave Opening Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Water Wave Opening Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Water Wave Opening Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Water Wave Opening Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























