
Wholesale Jewelry Wooden Beaded Geometric Bamboo Chain Necklace Handmade Male Accessories
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wooden Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 19g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Wholesale Jewelry Wooden Beaded Geometric Bamboo Chain Necklace Handmade Male Accessories
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wooden Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wooden Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Weight | 19g |























