
Wholesale Jewelry Zinc Alloy Heart Shape Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images









Wholesale Jewelry Zinc Alloy Heart Shape Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























