
Wholesale Jewelry Zinc Alloy Star Geometric Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images









Wholesale Jewelry Zinc Alloy Star Geometric Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























